Moje umenie

Príležitosť pre mladých kreatívcov

(FOTO: Unsplash)

Slovenská inovačná a energetická agentúra (SIEA) sprístupnila registráciu do galérie realizátorov aj pre kreatívcov, ktorí pôsobia na trhu menej ako jeden rok. Ich služby bude možné využívať prostredníctvom kreatívnych voucherov až do 30. júna 2023.

Galéria realizátorov je miestom, kde ponúkajú svoje služby kreatívci zo štyroch odvetví kreatívneho priemyslu (architektúra, dizajn, reklama a marketing a IKT). Podnikatelia využívajúci kreatívne vouchery si v nej môžu nájsť svojich budúcich dodávateľov kreatívnych prác a služieb.

Galéria obsahuje už teraz stovky profilov a v najbližšom čase sa ich počet môže zvýšiť o mladé talenty, ktoré pôsobia na trhu kratšie ako jeden rok. Zaradení budú do špeciálnej kategórie junior.

Kreatívci v rámci svojej vizitky verejne sprístupňujú náhľad do portfólia svojich prác, čo záujemcom o ich služby umožňuje vytvoriť si konkrétnu predstavu o ponúkaných službách.

Podrobné informácie o podmienkach sú k dispozícii na stránke www.vytvor.me v sekcii realizátor. Pomoc vo forme kreatívnych voucherov je poskytovaná z Európskeho fondu regionálneho rozvoja a štátneho rozpočtu prostredníctvom operačného programu Integrovaná infraštruktúra 2014 – 2020.

TEXT: Redakcia

FOTO: Unsplash

ZDROJ: vytvor.me, TASR