Moje umenie

Aj tento rok sa môžete prihlásiť do medzinárodnej televíznej talentovej súťaže Virtuózi V4+

Zdroj: Virtuózi V4+

Súťaž je určená pre najlepších malých a mladých hudobníkov zo Slovenska, Česka, Poľska, Maďarska a Chorvátska. Od novembra 2021 sa bude vysielať na RTVS.

Virtuózi V4+ je program zameraný na vážnu hudbu, ktorá v súčasnosti dostáva v našich televíziách veľmi málo priestoru. Preto sa tešíme, že sa nám podarilo dostať tento projekt aj na Slovensko. Ide o výnimočnú možnosť prezentovať našich talentovaných hudobníkov (inštrumentalistov/-ky do 18 rokov, spevákov/-čky do 24 rokov) na medzinárodnej úrovni a ukázať tak pestrosť a genialitu hudobne nadaných detí na Slovensku.

Slovenský kasting súťaže, odkiaľ sa do medzinárodných kôl (semifinále, master class a finále) dostanú štyria najlepší, bude 29. a 30. júna 2021 v štúdiu RTVS v Bratislave.

Zaregistrujte sa do 15. júna na: https://virtuozok.hu/jelentkezes/?language=sk&locale=SK

Prečo sa prihlásiť?

– budeš mať možnosť predviesť svoj talent pred kamerami v televíznom štúdiu,

– kasting si budeš môcť pozrieť v novembri 2021 na Dvojke,

– v rámci každej krajiny bude vyhlásený jeden víťaz, čiže spolu bude 5 absolútnych víťazov,

– najtalentovanejší získajú finančnú odmenu 10 000 € (brutto) a príležitosť zahrať si na medzinárodných koncertoch.

Víťazmi však budú všetci súťažiaci, ktorí sa za jednotlivé krajiny v šou predstavia. Postupujúci sa v medzinárodných kolách prezentujú pred šesťčlennou odbornou porotou, ktorá rozhodne o víťazoch.

Čo potrebujeme od súťažiacich?

Maximálne 5 minút dlhé video, nahrávku nie staršiu ako 6 mesiacov, v ktorej uchádzač prezentuje svoje hudobné znalosti. (Nahrať tu)

Video v trvaní 1-2 minút, v ktorom sa uchádzač predstaví, porozpráva o sebe, o svojom vzťahu k hudbe, koníčkoch a o veciach, ktoré sú pre neho dôležité. (Nahrať tu)

TEXT: Redakcia

FOTOGRAFIE: Virtuózi V4+